Dlaczego tak ważne jest ćwiczenie języka angielskiego w okresie wakacyjnym?

zajęcia letnie
Dzieci z niecierpliwością czekają na koniec roku szkolnego, aby cieszyć się upragnionymi wakacjami, podróżami i wolnym czasem. Wakacje zaczynają się także w kołach zainteresowań, klubach sportowych i szkołach językowych. W AllRight.com wiemy, jak niekorzystny wpływ na zasób wiedzy dzieci z języka obcego ma długa przerwa w nauce. Znajomość języka wymaga ciągłej praktyki w celu utrzymania odpowiedniego poziomu.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego latem i dlaczego warto to robić (oczywiście :)) z AllRight.com?

📋 Jeśli zadbasz o utrzymanie właściwego poziomu języka angielskiego w okresie letnim, dziecko nie będzie musiało spędzić 1-2 miesięcy jesienią na powtarzanie materiału zapomnianego w wakacje. Dzięki temu zaoszczędzicie czas oraz pieniądze – nie trzeba będzie powtarzać lekcji.

😴 Powrót do szkoły i na dodatkowe zajęcia po wakacjach stanowi wyzwanie. Dziecko musi ponownie przyzwyczaić się do dużej liczby obowiązków po długiej przerwie, w szkole pojawiają się nowe przedmioty, trzeba wcześniej wstawać – to bywa trudne dla dzieci. Próba dołączenia dodatkowych lekcji angielskiego w tym czasie może spowodować jeszcze większy stres, a często opór. Ta sytuacja nie będzie miała miejsca, jeśli dziecko zaangażuje się w naukę języka w czasie wakacji i będzie ona dla niego elementem codziennych zajęć.

⏰ W okresie letnim dzieci mają więcej wolnego czasu (tak naprawdę przez cały czas mają wolne :)). Dlatego też znalezienie 30-60 minut na naukę angielskiego nie stanowi problemu. Zajęcia językowe to odpowiedź na pytanie wielu rodziców: „Czym zająć dzieci podczas wakacji”.

📈 Dla tych, którzy nie mogli znaleźć czasu na regularną naukę angielskiego w ciągu roku szkolnego, wakacje stanowią świetną okazję, aby uzyskać dokonać prawdziwego przełomu! Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość lekcji, ich godziny oraz miejsce, w którym mogą się odbywać.

W szkole online AllRight.com możesz uczyć się przez całe lato – na działce, nad morzem, w ogródku, w podróży – w dowolnym miejscu na świecie i dowolnej strefie czasowej! Odpręż się, ucz i ćwicz!

😀 Zajęcia w AllRight.com są prowadzone w interesujący sposób,  mają charakter interaktywny i angażują dziecko. Program jest dopasowany do zainteresowań ucznia. Nasze kluby konwersacyjne łączą kursantów z różnych krajów – dzięki swodobnym rozmowom w gronie równieśników dzieci przełamują barierę językową dyskutując o interesujących je sprawach: rodzinie, zwierzętach, sporcie, zabawkach, szkole, a nawet grach video. 

🗣️ Jeśli planujesz wakacyjną podróż, pamiętaj: im lepiej mówisz po angielsku, tym łatwiejszy i ciekawszy będzie wyjazd. Będziesz w stanie złożyć zamówienie w restauracji (nie tylko na frytki, które udało Ci się rozpoznać w menu :)), porozmawiać z lokalnymi mieszkańcami i nawiązać nowe znajomości, zapytać o wskazówki, załatwić sprawę w urzędzie, zrobić zakupy w sklepie. Nauczyciel przygotuje dziecko do wyjazdu, wybierze odpowiednie tematy, poprawi słownictwo, może nawet potowarzyszyć dziecku w podróży prowadząc lekcje i na bieżąco wyjaśniając trudne sytuacje językowe.

Latem uczniowie AllRight.com osiągają razem z nami jeden z dwóch celów:
1- Utrzymują odpowiedni poziom wiedzy, aby po 1 września powrót do nauki był łatwy i przyjemny.

2 – Znacznie podnoszą poziom biegłości językowej, intensywnie ćwicząc gramatykę i umiejętność konwersacji.

Jesteśmy pewni, że jeden z tych celów jest na wyciągnięcie ręki dla Waszych dzieci, Drodzy Rodzice.
Zapraszamy, do wspólnej nauki!
Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną. Wybierzemy nauczyciela na podstawie wieku, zainteresowań i poziomu umiejętności językowych dziecka.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Życzymy Wam przyjemnych i owocnych wakacji!

Zapisz się na
bezpłatną lekcję

Zarejestruj się

Pomóż dziecku uczyć się angielskiego

Zapisz się, aby poznawać sekrety języka w formie mailowej od AllRight.
Będziesz dostawać lifehacki, tematyczne
słowniczki i zasady językowe w przystępnym dla dzieci formacie.