Jak przygotować dziecko na spotkanie z nauczycielem

Naszym celem jest, aby Twoje dziecko podczas lekcji próbnej czuło się przyjemnie i komfortowo.

Lekcje z nauczycielem odbywają się online, w klasie na stronie internetowej.

Test połączenia

 •  🖱️ WAŻNE!
  Sprawdź połączenie przed rozpoczęciem lekcji.
  W celu zapewnienia komfortowej pracy podczas zajęć, prosimy o sprawdzenie połączenia na urządzeniu, z którego będzie korzystało dziecko. Sprawdź działanie mikrofonu i kamery: https://allright.io/test
  Test połączenia ma formę gry i na pewno spodoba się Twojemu dziecku.

Jak wejść do klasy?

 • Przed każdą lekcją wysyłamy Ci link za pomocą poczty e-mail i/lub aplikacji WhatsApp. Wystarczy, że otworzysz go z wiadomości i natychmiast przejdziesz do klasy. Link w WhatsApp należy skopiować i wkleić do przeglądarki.
 • 💻 Przeglądarka – klasa działa najlepiej w Google Chrome. Obsługiwana jest również w przeglądarkach Firefox i Opera, a w przypadku systemu Mac OS – Safari (wersja 11.2 i nowsze). Jeśli wersja przeglądarki jest starsza – zaktualizuj system operacyjny.
 • 🎧 Przy pierwszej aktywacji linku należy zezwolić na używanie kamery i mikrofonu. Podczas lekcji zalecamy korzystanie z zestawu słuchawkowego lub słuchawek.
 • 📱 Najlepsze efekty osiągane są, gdy dziecko uczestniczy w lekcjach przy komputerze lub laptopie. Pozwala to na pełne wykorzystanie możliwości klasy interaktywnej na dużym ekranie. Można także korzystać z telefonu komórkowego lub tabletu.
 • !!!WAŻNE:
  Jeśli chcesz brać udział w lekcji na telefonie lub tablecie, pobierz naszą aplikację mobilną. W celu pobrania aplikacji wejdź w zakładkę Aplikacja mobilna na swoim profilu, zeskanuj kod QR i zainstaluj aplikację. Następnie zaloguj się na swój profil za pomocą linku lub wprowadzając login i hasło.

Co zrobić, jeśli podczas testów wystąpiły trudności?

Skontaktuj się z nami!

Web: allright.com
Tel: +48-22-208-64-43
WhatsApp +48-577-913-261
Facebook: allrightPL
Instagram: allright_pl
E-mail: pomoc@allright.com

Lekcja próbna w All Right jest:

 • 👸 Ciekawa – materiały edukacyjne i zajęcia dostosowujemy do ulubionych postaci, bajek i zainteresowań dziecka.
 • 🎓 Poznawcza – przygotowujemy lekcję w oparciu o informacje dotyczące wcześniejszego doświadczenia dziecka w nauce języka.
 • 🎮 Zabawna – korzystamy z gier dostosowanych do wieku dziecka.
 • 🌴 Przyjazna – dziecko uczy się w znanym otoczeniu.

Nauczyciel przygotowuje się do spotkania z każdym dzieckiem indywidualnie.

Zalecenia dotyczące przygotowania dziecka do spotkania z nauczycielem:

 • 👌 Lekcja próbna nie polega na sprawdzeniu wiedzy dziecka, tylko poznaniu go z nauczycielem.
 • 💬 Jeśli Twoje dziecko zna już kilka zwrotów w języku angielskim, powtórzcie te, które pozwolą na komunikację z nauczycielem. Oto niektóre z nich:

„I don’t understand” – Nie rozumiem
„I can’t hear you” – Nie słyszę
„I can’t see” – Nie widzę
„I don’t know” – Nie wiem
„Repeat, please” – Powtórz, proszę

 • 💻 Lekcja odbywa się w klasie na stronie internetowej. Pokaż dziecku jak otworzyć obszar czatu, otwórz link lub pobierz plik, który przekaże nauczyciel. Jeśli masz pytania, nasi administratorzy chętnie Ci pomogą. Poproś ich o radę.
 • 🐻 Jeśli Twoje dziecko nie ukończyło jeszcze 7 lat, niech przyniesie na lekcję swoje ulubione zabawki. W otoczeniu ulubionych postaci, dziecko chętniej rozpocznie rozmowę z nauczycielem i zanurzy się w języku angielskim.

Życzymy udanej lekcji próbnej, podczas której dzieci rysują, oglądają swoje ulubione bajki i filmy, grają w gry, śpiewają, rozmawiają na interesujące tematy, czytają i uczą się poprawnie pisać słowa!