Pytanie – odpowiedź

Informacje o szkole AllRight

 • W jakim wieku najlepiej rozpocząć naukę?

Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej rozpocząć naukę od 4. roku życia. W tym wieku dziecko staje się coraz bardziej pracowite i uważne, co pozwala mu rozpocząć naukę online. Zachęcamy do wzięcia udziału w lekcji próbnej, aby sprawdzić gotowość dziecka do takiej formy nauki.

 • Ilu uczniów jest w grupie?

Zajęcia są indywidualne. Nauczyciel poświęca cały swój czas tylko jednemu uczniowi.

 • Jaką metodą prowadzone są zajęcia?

Program nauki jest przygotowany w oparciu o metodę komunikacyjną Cambridge i technikę uczenia nowych słów i zwrotów poprzez ruch (TPR). Podejście komunikacyjne oznacza, że ​​uczeń  jednocześnie doskonali wymowę, słownictwo, gramatykę, umiejętność słuchania i czytania, jednak nacisk kładzie się na konwersację. Obecnie jest to najlepsza metoda nauczania, która w niedługim czasie pozwoli dziecku na swobodną komunikację w języku obcym.

 • Czy są zadawane prace domowe?

Wybór pozostawiamy rodzicom, ale zalecamy aby dziecko utrwalało materiał po lekcji. Nauczyciel ustala z rodzicami objętość pracy domowej.

 • Czy prowadzicie zajęcia dla dorosłych?

Jak najbardziej! Choć AllRight jest szkołą języka angielskiego online dla dzieci, naszymi uczniami są także dorośli, często rodzice naszych małych uczniów. Starannie dobraliśmy dziecięcych pedagogów, zarówno polskojęzycznych jak i native speakerów, wśród nich są również nauczyciele z dużym doświadczeniem w nauczaniu dorosłych.

 • Czy w lekcji może brać udział dwoje dzieci?

Decyzję o prowadzeniu wspólnych zajęć podejmujemy po przeprowadzeniu lekcji próbnej. Dzieci powinny być w podobnym wieku i na tym samym poziomie znajomości języka angielskiego.

 • Co to jest Speaking Club?

Speaking Club to klub konwersacyjny prowadzony w małej grupie przez profesjonalnych nauczycieli. Zachęcamy wszystkich uczniów do korzystania z tych lekcji – dzięki zajęciom w Speaking Clubach dzieci przełamują barierę językową rozmawiając z rówieśnikami na podobnym poziomie językowym na interesujące je tematy, np. gry, bajki, klocki Lego.

Cena lekcji

 • Ile kosztują zajęcia?

Koszt nauczania jest uzależniony od tego, czy zajęcia prowadzi native speaker czy nauczyciel polskojęzyczny, czasu trwania lekcji (30 lub 60 minut) oraz od liczby  lekcji w pakiecie. Lekcja próbna jest darmowa. Szczegółowe informacje o cenach lekcji można znaleźć tutaj: https://allright.com/price

 • Czy udzielacie zniżek rodzinom?

Im większy pakiet lekcji kupujesz, tym mniejszy będzie koszt jednej lekcji. Można kupić duży pakiet lekcji, a my podzielimy go na wymaganą liczbę dzieci. To bardziej opłacalne rozwiązanie od płacenia za niewielkie pakiety lekcji dla każdego ucznia oddzielnie.

 • Czy oferujecie promocje?

Tak, stale wprowadzamy akcje promocyjne dla naszych uczniów. Z reguły oferujemy bezpłatne lekcje z naszymi nauczycielami, doładowanie konta lub nagrody od partnerów.

 • Jak płacić za lekcje?

Opłaty można dokonać online za pomocą karty, przelewem międzynarodowym lub za pośrednictwem PayPal. Opłacone lekcje będą widoczne na profilu ucznia.

 • Czy opłacone lekcje trzeba wykorzystać w określonym terminie?

Nie, opłacone lekcje nie przepadają, nie mają terminu ważności. Możesz zaplanować zajęcia według własnego uznania.

 • Czy można otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak, uczeń może bez podania przyczyn zrezygnować z kontynuacji zajęć. W takim przypadku szkoła zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy za wszystkie niewykorzystane lekcje.

 • Czy można zmienić nauczyciela?

Możesz zmienić nauczyciela w dowolnym momencie. Kolejna lekcja próbna z nowym lektorem będzie za darmo.

 • Jak zarezerwować lekcje?

Liczba opłaconych zajęć jest dodawana do salda lekcji na Twoim profilu. Możesz samodzielnie zarezerwować dzień i godzinę lekcji na swoim koncie osobistym lub zrobić to za pośrednictwem administratora.

 • Jak często trzeba ćwiczyć, aby uzyskać dobre wyniki?

2-3 lekcje w tygodniu + Speaking Club to najlepszy przepis na naukę. Taki harmonogram pozwala dziecku odpocząć od nauki i jednocześnie zapobiega zapominaniu materiału pomiędzy zajęciami.

 • W jaki sposób można dokonać rezerwacji i anulować ją?

Lekcja może być zarezerwowana nie wcześniej niż 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć, żeby nauczyciel zdążył ją potwierdzić i zaplanować swój grafik;

Istnieje możliwość odwołania lub przeniesienia zajęć na inny termin, należy to jednak zrobić nie później niż do 12 godzin przed lekcją. W przypadku anulacji po upływie tego terminu, lekcja zostanie potraktowana jako odbyta;

Jeśli napotkałeś na trudności techniczne podczas lekcji lub nauczyciel nie pojawia się na zajęciach – skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zajęcia, które nie odbyły się z winy nauczyciela, są przenoszone w całości na inny termin, dogodny dla ucznia.