Dlaczego tak ważne jest ćwiczenie języka angielskiego w okresie wakacyjnym?

занятия летом
Dzieci z niecierpliwością czekają na koniec roku szkolnego, aby cieszyć się upragnionymi wakacjami, podróżami i wolnym czasem. Podobnie do szkół wakacje rozpoczynają się także w kołach zainteresowań, klubach sportowych i szkołach językowych. W AllRight.com wiemy, jak niekorzystny wpływ na umiejętności dzieci w zakresie języka obcego ma długa przerwa w nauce. Znajomość języka wymaga ciągłej praktyki w celu utrzymania odpowiedniego poziomu.

Dlaczego ważne jest ćwiczenie angielskiego latem i dlaczego warto to robić (oczywiście:)) z AllRight.com?

📋 Jeśli zadbasz o utrzymanie poziomu umiejętności posługiwania się językiem angielskim w okresie letnim, dziecko nie będzie musiało poświęcić jesienią 1-2 miesięcy na przypominanie sobie zdobytej wiedzy, aby powrócić do poziomu znajomości języka sprzed wakacji. Oprócz straconego czasu, będzie to stanowić dodatkowe zobowiązanie finansowe dla osób, które pracują z nauczycielem dodatkowo.

😴 Na początku roku szkolnego powrót do szkoły i na dodatkowe zajęcia stanowi wyzwanie. Dziecko musi znowu przystosować się do ogromnej ilości obowiązków po długich wakacjach, pojawiają się nowe przedmioty w szkole, trzeba wcześnie wstawać – a to bywa dla dzieci bardzo męczące. Próba włączenia lekcji angielskiego w tym momencie może spowodować jeszcze większy stres, a nawet protest. Ta sytuacja nie będzie miała miejsca, jeśli dziecko zaangażuje się w naukę języka także w czasie wakacji i ta nauka będzie stałym elementem jego codziennego życia.

⏰ W okresie letnim dzieci mają więcej wolnego czasu (a tak naprawdę przez cały czas mają wolne :)). Dlatego też znalezienie 30-60 minut na naukę angielskiego nie stanowi problemu. Tak naprawdę te zajęcia stanowią dla wielu rodziców doskonałą odpowiedź na pytanie „Jak zająć dzieci podczas wakacji”.

📈  Dla tych, którzy nie mogli znaleźć czasu na regularną naukę angielskiego w ciągu roku szkolnego, letnie wakacje stanowią świetną okazję, aby dokonać prawdziwego przełomu! Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o lekcje, dzieci lepiej się relaksują i zapamiętują informacje.

⛱️ W szkole online AllRight.io można uczyć się przez całe lato – na działce, nad morzem, w podróży – w dowolnym miejscu na świecie i w dowolnej strefie czasowej! Odpręż się, ucz się i ćwicz!

😀 Zajęcia w AllRight.io są prowadzone w zabawny sposób ze stale zmieniającą się aktywnością. Metodyka jest dostosowana do zainteresowań dziecka. Dla dzieci lekcje stanowią formę komunikacji z przyjaciółmi, a nasze kluby konwersacji – zajęcia praktyczne w małych grupach – łączą dzieci, aby mogły dzielić się swoimi zainteresowaniami takimi jak sport, kino, muzyka, dom, rodzina, podróże, a nawet gry wideo. To nie jest nauka, ale sama przyjemność.

🗣️ Jeśli planujesz wakacyjną podróż, pamiętaj: im lepiej mówisz po angielsku, tym lepszy i ciekawszy będzie wyjazd. Możesz złożyć zamówienie w restauracji (nie tylko na frytki, które udało ci się rozpoznać w menu :)), porozmawiać z lokalnymi mieszkańcami i nawiązać nowe znajomości, poprosić o wskazówki, przeczytać ogłoszenie, zrobić zakupy w sklepie. Nauczyciel przygotuje dziecko do podróży, wybierze niezbędne tematy, poprawi słownictwo, a nawet może towarzyszyć dziecku w podróży prowadząc półgodzinne lekcje kilka razy w tygodniu i doradzając jak zachować się w trudnych sytuacjach językowych!

Latem uczniowie AllRight.io osiągają razem z nami dwa główne cele:
1- Utrzymują opanowany poziom wiedzy, aby po 1 września powrót do nauki był łatwy i przyjemny.

2- Znacznie podnoszą poziom biegłości językowej, intensywnie posługując się zarówno w gramatyką, jak i mową potoczną w okresie letnim.

Jesteśmy pewni, że jeden z tych celów jest z pewnością łatwy do osiągnięcia przez wasze dzieci, Drodzy Rodzice.
Zapraszamy, do wspólnego działania!
Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną. Wybierzemy nauczyciela na podstawie wieku, zainteresowań i poziomu umiejętności językowych dziecka.

ZAPISZ SIĘ NA PRÓBNĄ LEKCJĘ

Życzymy wam przyjemnych i owocnych wakacji!