Zniżki na lekcje w szkole AllRight.com i bezpłatne lekcje angielskiego

Dla naszych klientów przygotowaliśmy miłe niespodzianki: bezpłatne lekcje angielskiego.
Dajemy w prezencie dodatkowy czas na naukę z naszymi nauczycielami.

Dzięki temu twoje dziecko będzie miała jeszcze więcej czasu na naukę, zdobywanie wiedzy i doskonalenie języka angielskiego.

Aktualne oferty:


+2 lekcje dla każdego zaproszonego znajomego.
Zaproś znajomych na lekcję próbną w naszej szkole. Jeśli twoi znajomi zdecydują się na nauką i opłacą dowolny pakiet lekcji składający się co najmniej z 5 lekcji, otrzymasz od nas 2 bezpłatne lekcje z twoim nauczycielem. Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej otrzymasz bezpłatnych lekcji. Ponadto twój znajomy otrzyma także 2 dodatkowe po pierwszej opłacie 5 lekcji.

+1 lekcja za szybką decyzję
Jeśli opłacisz pakiet lekcji w ciągu 48 godzin po pierwszej lekcji próbnej – otrzymasz 1 dodatkową darmową lekcję ze swoim nauczycielem.

+2 lekcje w prezencie za dobrą frekwencję
Za uczestnictwo w zajęciach 3 razy w tygodniu w ciągu miesiąca otrzymasz 2 bezpłatne lekcje.
Stały rytm zapewni szybkie osiągnięcie dobrych rezultatów.

Ucz się możliwie jak najczęściej. (W tej propozycji brane są pod uwagę lekcje z nauczycielem, zajęcia w Speaking Club nie są uwzględniane)

Zniżka rodzinna

Jeśli masz więcej niż jedno dziecko, skontaktuj się z naszym administratorem. Zaproponujemy promocyjne opcje płatności dla kilku uczniów.

Bezpłatne 3 lekcje w tygodniu Oferujemy naszym uczniom jeszcze więcej praktyki angielskiego w Speaking Club – aż 3 zajęcia w tygodniu. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: Speaking Club w AllRight.com

                                               Życzymy udanych lekcji z Allright.com