Promocja BACK TO SCHOOL: angielski w atrakcyjnych cenach

Od początku września istny zawrót głowy! Wybranie tornistra i rysunku na zeszycie to jeszcze nie problem. Do tego dochodzi cała lista dodatkowych kursów i zajęć, które będą miały wpływ na przyszłość Twojego dziecka i które powinny już być wybrane.

Znalezienie odpowiednich zajęć języka angielskiego w takim natłoku zadań i informacji nigdy nie jest łatwe. Do tego trzeba orientować się w kwestii nauczycieli, najlepszego programu i cen kursów.

Uprościliśmy ten proces i przygotowaliśmy dla Ciebie podstawowe pakiety lekcji. Dodaliśmy do nich rabaty z okazji początku nowego roku szkolnego. A teraz dzielimy się szczegółami naszej promocji BACK TO SCHOOL.

Są tylko 2 zasady:

  • 25 + 5: przy zakupie 25 lekcji otrzymujesz od nas 5 dodatkowych zajęć w prezencie;
  • 50 + 10: przy zakupie 50 lekcji podarujemy Ci 10 kolejnych zajęć za darmo.

Zagłębiając się w szczegóły – cena zależy od długości lekcji (30 lub 60 minut) oraz wyboru nauczyciela (native speakera lub innego lektora).

Koszt zajęć:

25 + 5 lekcji z nie native speakerem, 30 min.900 zł.
25 + 5 lekcji z nie native speakerem, 60 min.1 490 zł.
25 + 5 lekcji z native speakerem, 30 min.2 090 zł.
25 + 5 lekcji z native speakerem, 60 min.3 280 zł.

50 + 10 lekcji z nie native speakerem, 30 min.1 490 zł.
50 + 10 lekcji z nie native speakerem, 60 min.2 690 zł.
50 + 10 lekcji z native speakerem, 30 min.3 580 zł.
50 + 10 lekcji z native speakerem, 60 min.5 970 zł.

* Ceny obowiązują do końca października.
* Promocja nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi: kodem promocyjnym, rabatami i ratami.

Obie oferty gwarantują długotrwałą i produktywną naukę. W zależności od tego, jak ułożysz grafik zajęć, są to 2-6 miesięcy indywidualnych lekcji.

Ważne! Lekcje zakupione w ramach promocji nie mają daty ważności i nie wygasają. Możesz rozpocząć i zakończyć zajęcia w dowolnym momencie oraz zawiesić je na dowolny okres czasu.

Teraz, gdy rok szkolny dopiero się rozpoczął, masz okazję wybrać najlepszego nauczyciela i ułożyć najwygodniejszy dla Ciebie grafik zajęć. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje dziecko poradzi sobie z nauką języka angielskiego.

Jeśli przeglądasz naszą ofertę, zachęcamy do wzięcia udziału w lekcji próbnej. Jest całkowicie darmowa, ale bardzo efektywna: będziesz mógł ocenić format zajęć online i poznać nauczyciela, a my delikatnie sprawdzimy poziom wiedzy Twojego dziecka i podpowiemy, w jaki sposób kontynuować naukę.

WYPRÓBUJ