Jak się uczyć podczas kwarantanny. Zasoby online. Część 2: Тоp-10 stron dla dzieci w wieku szkolnym.

Twoje dziecko naprawdę nie będzie chciało marnować czasu na zwykłe filmy – wybraliśmy dla niego fascynujące strony z odpowiedziami na wszystkie nurtujące „dlaczego”. Materiały o nauce, chemii, języku angielskim i literaturze. Te portale stanowią bardzo przydatne źródło wiedzy dla młodych uczniów. Niektóre z nich są obecnie bezpłatne ze względu na kwarantannę.

Staramy się być użyteczni i interesujący dla naszych uczniów, dlatego od 3 lat prowadzimy zajęcia z języka angielskiego online. Wygodnie, interaktywnie, różnorodnie!

Twoje dziecko czeka na lekcję angielskiego, a Ty w międzyczasie zapoznaj się z naszą Top 12 stron do nauki w domu.

Kursy online

Allright 

to internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci od 4 lat. Lekcje odbywają się zgodnie z metodą Speakera – kombinacją metody komunikacyjnej Cambridge i metody reagowania całym ciałem (TPR).

OpenEdEx 

kursy dla uczniów szkół średnich z różnych dziedzin, które są interesujące dla dzieci. Znajdziecie tam wykłady, filmy tematyczne, testy i zadania praktyczne. Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat.

Hogwart 

to prawdziwa gratka dla fanów Harry’ego Pottera. Wiemy, że wśród uczniów Allright jest ich wielu. W Hogwarcie dzieci mogą wybrać swoją specjalizację, nauczyć się robić tajemniczą miksturę i używać magicznej różdżki. Strona jest w języku angielskim

Museum Virtual Tours

Te 12 sławnych muzeów oferuje wirtualne spacery, jest co podziwiać!

Khan Academy

to darmowa platforma edukacyjna dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Uczniowie w różnym wieku i różnym stopniu zaawansowania mogą uczyć się, oglądając krótkie filmy i stosować w praktyce zdobytą wiedzę rozwiązując zadania on-line  i odpowiadając na pytania w quizach.

TED Talks 

rozerwij się oglądając interesujące konferencje naukowe całkiem za darmo.

Lunch Doodles 

Weź trochę papieru i ołówek, mazaki lub kredki i dołącz do wspólnej zabawy.

Dokumenty na Netflix 

Nie mogło zabraknąć Netflixa! Kliknij w link i zobacz jakie filmy edukacyjne możesz obejrzeć z dziećmi na tej platformie.

Taka ilość wiadomości i ciekawostek z pewnością pomoże Wam podczas kwarantanny. Zamiast się nudzić, możesz czytać, oglądać, uczyć się i dowiedzieć mnóstwa nowych rzeczy. To bardzo ważne dla rozwoju dziecka. Podziel się naszymi znaleziskami z dziećmi, oglądaj z nimi filmy, dyskutuj i wspólnie spędzaj czas.

Nauczyciele w Allright także zapoznają się z dużą ilością materiałów, aby tymi najbardziej interesującymi podzielić się z Twoim dzieckiem podczas lekcji online. Już czekają na Was w klasie:)

Wszystko będzie po angielsku z Allright!

Zapisz się na
bezpłatną lekcję

Zarejestruj się

Pomóż dziecku uczyć się angielskiego

Zapisz się, aby poznawać sekrety języka w formie mailowej od AllRight.
Będziesz dostawać lifehacki, tematyczne
słowniczki i zasady językowe w przystępnym dla dzieci formacie.

[sibwp_form id=5]