Lato 2020: gorące oferty dla naszych stałych uczniów

Hurra, już lato! W tym roku jest wyjątkowe. Choć dla dzieci to zawsze długo wyczekiwany czas odpoczynku, wolności, zabawy i zdobywania nowych doświadczeń. Rodzice natomiast niechętnie zapominają o obowiązkach szkolnych swoich pociech i często martwią się, że część wiedzy zdobytej podczas roku szkolnego uleci z ich głów w trakcie wakacji. Niestety, z tym możemy się zgodzić!

Oczywiście zalecamy wypoczynek i złapanie spokojnego oddechu przed powrotem do szkoły jesienią. Ale zdecydowanie odradzamy robienie długiej przerwy w nauce języka angielskiego. W końcu jest to umiejętność, którą łatwo stracić bez ciągłej praktyki.

Nie zaniedbując nauki języka angielskiego latem, możemy być pewni, że jesienią nasze dziecko będzie na tym samym bądź wyższym poziomie i na początku roku szkolnego nie będzie musiało spędzić 1-2 miesięcy na przypominaniu sobie przerobionego przed wakacjami materiału. Rodzice natomiast nie będą musieli płacić ponownie za porcję wiedzy, która już była opanowana. 

Dlaczego opłaca się pozostać w Allright.com tego wyjątkowego lata?

Spróbujemy Was przekonać!

  1. Zaproś znajomych

Porozmawiaj o swoich doświadczeniach z naszą szkołą, pochwal się sukcesami dziecka, zaproś przyjaciół do nauki i zdobądź po 2 lekcje dla siebie i znajomych w prezencie!

Możesz łatwo udostępnić swój indywidualny kod promocyjny, link lub podać numer znajomego na swoim profilu, nie ma limitu dodatkowych lekcji, które możesz uzyskać! 

  1. 60 zł za dobrą frekwencję

Wiadomo, że systematyczność jest kluczem do sukcesu w nauce języka angielskiego, szczególnie w przypadku dzieci.

Uczestnicząc w lekcjach 4 razy w tygodniu, dziecko osiągnie duże postępy oraz otrzyma 60 zł na konto w prezencie. Bonus ten może zostać wykorzystany przy następnym zakupie dowolnego pakietu zajęć. 

  1. Nowy bardziej opłacalny plan ratalny

Teraz zakup najbardziej opłacalnych pakietów 25 i 50 lekcji nie nadwyręży rodzinnego budżetu. W ofercie znajdziecie koszt pakietów podzielony na równe płatności miesięczne: 3 za pakiet 25 lekcji oraz 5 za pakiet 50 lekcji.

Warunki, szczegóły i odpowiedzi na pytania odnośnie do tej oferty znajdziesz tutaj.

  1. Promocja Angielska gorączka

Dlaczego nauka latem się opłaca? Ponieważ dajemy 5 lekcji na jesień!

Jeśli w ciągu 3 letnich miesięcy odbędziesz 25 lekcji, na początek nowego roku szkolnego otrzymasz od nas 5 lekcji w prezencie! To prawdziwa oszczędność dla domowego budżetu w czasie, gdy mamy do zrobienia mnóstwo zakupów do szkoły.

Obliczyliśmy dokładnie korzyści: 173 zł za lekcje po 25 minut i 288 zł za lekcje po 55 minut. Więcej o akcji możesz przeczytać tutaj. I co powiecie na nasze argumenty? Mamy nadzieję, że nasza oferta trafiła w Wasze gusta. Jeśli macie dodatkowe pytania bądź wątpliwości – zapraszamy do kontaktu na czacie na naszej stronie Allright.com

Najważniejsze jest to, że Wy, rodzice, będziecie mogli odpocząć od nużących lekcji szkolnych, ponieważ zajęcia na naszej platformie to mnóstwo dobrej rozrywki oraz nowe doświadczenie dla Waszych dzieci. I jednocześnie – nieustanny postęp w nauce języka angielskiego! A to klucz do sukcesu w przyszłości. Popracujmy nad nim tego lata. 🙂

Wszystko będzie All Right!