Speaking Clubs w KIDKIDU konwersacje w języku angielskim

Speaking Clubs w KidKidu? Co to jest?
Jest to praktyka konwersacyjna twojego dziecka 3 razy w tygodniu, z nauczycielem i innymi uczniami. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli, native speakerów i rówieśników z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Ćwiczenia konwersacyjne i rozmowy są prowadzone na tematy interesujące dla dziecka. Jest skuteczną nauką angielskiego poprzez zabawę.

Kto prowadzi zajęcia?
Lekcje są przygotowywane i prowadzone przez nauczycieli szkoły KidKidu/Allright.io oraz dzieci-nauczycieli. Wszystkie dzieci-nauczyciele mieszkają w USA lub Wielkiej Brytanii i mówią po angielsku na poziomie native speakera.

Czy pobiera się za to jakiś koszt?
Koszt szkolenia w KidKidu obejmuje cotygodniowe wizyty w Speaking Clubs, czyli zajęcia w Speaking Club są bezpłatne dla wszystkich naszych studentów.

Jak się zarejestrować?
Otrzymasz od nas zaproszenie z aktualnym planem zajęć za pomocą poczty elektronicznej i WhatsApp/Viber/wiadomości SMS. Wystarczy, że otworzysz link z wiadomości i wybierzesz grupę. Zaproszenia są wysyłane w czwartki i piątki. W zarezerwowanym przez ciebie dniu zajęć wyślemy ci przypomnienie i link do dołączenia do lekcji w Skypie.

Jak mogę sprawdzić plan zajęć?
Aktualny grafik jest zawsze dostępny pod adresem: https://kidkidu.com/group-lessons

Gdzie odbywają się zajęcia?
Lekcje są prowadzone poprzez Skype w specjalnie utworzonej rozmowie grupowej. Możesz się do nich dostać, klikając na link w przypomnieniu o lekcji lub kopiując link z karty Speaking Club na swoim koncie. Zalecamy dodanie SpeakingClubs w Allright.io do kontaktów Skype’a.
Zapisz się jak najszybciej – w każdej grupie dostępnych jest tylko 6-7 miejsc.

Plan zajęć.
Lekcje odbywają się zazwyczaj we wtorki, środy, soboty i niedziele.