Angielski online dla dzieci

od 4 do 12 lat
 • Lekcje oparte na grach
 • Na ćwiczenia z mówienia poświęcamy 50% lekcji
 • Już 28 000 dzieci zaczęło z nami mówić po angielsku!
Spróbuj za darmo
Nasz partner EnglishDom uczy dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych!
 • Ucz się z innowacyjnym podręcznikiem cyfrowym
 • O Twoje postępy w nauce zadba nauczyciel
 • Ucz się angielskiego online - gdzie i kiedy Ci pasuje
Dowiedz się więcej
EnglishDom - photo
certificate - photo
Dziecięca marka roku - photo

Jak przebiegają lekcje

Platforma interaktywna

Klasa została starannie zaprojektowana tak, aby dzieci mogły się rozwijać. Zabawy tematyczne, prace domowe i zadania oparte na zainteresowaniach, angażują dziecko w proces nauki od pierwszych minut.

Platforma interaktywna - photo

Nauka według standardów Cambridge i CEFR

Wykorzystujemy skuteczne metody Total Physical Response (TPR) oraz Cambridge Communication. Na podstawie wyników z zajęć nasi uczniowie przystępują do egzaminu wewnętrznego, który potwierdza poziom znajomości języka zgodnie z międzynarodowym standardem.

Nauka według standardów Cambridge i CEFR - photo

Indywidualne podejście

Lekcje indywidualne z nauczycielem. Bierzemy pod uwagę cechy charakterystyczne każdego dziecka. Tworzymy plan edukacyjny w oparciu o cele osobiste, zainteresowania i poziom znajomości języka. Po każdej lekcji wysyłamy nauczycielowi informację zwrotną z wyszczególnieniem postępów dziecka.

Indywidualne podejście - photo

Aplikacja mobilna dla dzieci i rodziców

Uczeń będzie mógł uczyć się języka angielskiego w dowolnym miejscu, wystarczy telefon. Aplikacja zawiera zadania w formie gier, które pozwalają utrwalać materiał edukacyjny i ćwiczyć wymowę. Posiada również wygodny interfejs umożliwiający planowanie lekcji i monitorowanie postępów w nauce.

Aplikacja mobilna dla dzieci i rodziców - photo

Międzynarodowe Kluby konwersacyjne

Wszyscy nasi uczniowie uczęszczają na zajęcia w grupach tematycznych z rówieśnikami z różnych krajów. Uczniowie mają możliwość przebywania w środowisku językowym, ćwiczą umiejętności mówienia, uczą się wyrażać siebie i dzielić się przemyśleniami w języku angielskim.

Międzynarodowe Kluby konwersacyjne - photo

Cena lekcji

4 lekcje
210 zł
Łatwy początek
52,60 zł / lekcja
8 lekcji
379 zł
47,40 zł / lekcja
12 lekcji
505 zł
42,10 zł / lekcja
60 lekcji
1864 zł
Korzystny
31,10 zł / lekcja
 • Indywidualne lekcje z nauczycielem
 • Lekcje 25 i 55-minutowe
 • Międzynarodowe Kluby konwersacyjne — bezpłatnie
 • Lekcje nie mają terminu ważności

Dlaczego All Right?

Indywidualne lekcje online - photo

Indywidualne lekcje online

Twoje dziecko może uczyć się w zaciszu własnego domu. Oszczędź czas na uciążliwe dojazdy. Zajęcia online pozwalają na stworzenie własnego, wygodnego harmonogramu.

Lekcje, które dzieci uwielbiają - photo

Lekcje, które dzieci uwielbiają

Podczas zajęć omawiamy MINECRAFTA, czytamy HARRY'EGO POTTERA lub wybieramy inne tematy odpowiadające zainteresowaniom dziecka, dzięki czemu każda lekcja jest zabawą i jest idealnie dopasowana do ucznia.

Spokój ducha dla rodziców - photo

Spokój ducha dla rodziców

Wybierzemy nauczyciela, stworzymy wygodny plan nauki, będziemy przypominać o lekcjach i kontrolować przyswajanie wiedzy.

Ćwiczenia z mówienia - photo

Ćwiczenia z mówienia

Pomagamy Twojemu dziecku pokonać barierę językową i rozwijać umiejętność mówienia. Na każdej lekcji uczeń jest zachęcany do mówienia przez co najmniej 50% czasu. Ćwiczymy również konwersacje w języku angielskim z rówieśnikami w małych grupach.

Opinie rodziców

Władysław i Walentyna - photo
Władysław i Walentyna

Dziecku (6 lat) bardzo się to podoba. Uczęszczamy zarówno na lekcje indywidualne, jak i na kluby konwersacyjne (3-6 dzieci jednocześnie). Lekcje prowadzone są w przyjemny sposób. Gorąco polecam.

Magdalena i Ilona - photo
Magdalena i Ilona

Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Moja córeczka miała lekcję "próbną" i od tej pory codziennie pyta mnie, czy ma angielski, bo bardzo jej się podobało. I jest bardzo zadowolona z nauczyciela. W dodatku zniżki są naprawdę atrakcyjne.

Cyryl i Wiktoria - photo
Cyryl i Wiktoria

Dzień dobry wszystkim. Bardzo podoba mi się angielski dla dzieci w Państwa szkole. Dziecko wyczekuje na lekcje. Bardzo lubimy Panią Julię i z niecierpliwością czekamy razem z dzieckiem na kolejną lekcję :)))

Raluka i Sara - photo
Raluka i Sara

Moja 4-letnia córeczka bardzo się martwiła. Nauczyciel był bardzo miły i cierpliwy, a lekcje są tak ekscytujące, że dziecko chce, aby kolejna lekcja odbyła się jak najszybciej

Maja i Paulina - photo
Maja i Paulina

Lekcje z panią Kamilą są ciekawe, wesołe i bardzo lubię się dzięki nim uczyć angielskiego. Pani pomaga, gdy czegoś nie rozumiem i zachęca do zabawy :)

Bartosz i Joanna - photo
Bartosz i Joanna

Serdecznie polecam naukę w szkole All Right:) Syn uwielbia lekcje ze swoją nauczycielką i z niecierpliwością czeka na każdą następną. Widzę jego zaangażowanie i postępy w nauce. W razie problemu wsparcie techniczne zawsze służy pomocą. Polecam

stars 4.9 od 5

Jak wygląda lekcja próbna:

AllRight.com
Zarezerwuj lekcję próbną