Angličtina online pre deti

od 4 do 12 rokov
 • Hodiny založené na hre
 • 50% vyučovacieho času venujeme nácviku hovorenia
 • S nami už 28 000 detí začalo hovoriť po anglicky!
Vyskúšajte zadarmo
Náš partner EnglishDom poskytuje výučbu detí od 12 rokov a dospelých!
 • Študujte s inovatívnou digitálnou učebnicou
 • O váš pokrok sa stará osobný učiteľ
 • Učte sa angličtinu online – kdekoľvek a kedykoľvek sa Vám to hodí
Dozvedieť sa viac
EnglishDom - photo

Ako prebiehajú hodiny

Interaktívna platforma

Učebňa navrhnutá tak, aby zabezpečila úspech našich študentov.. Tematické hry, domáce úlohy a úlohy podľa záujmov zapájajú dieťa do procesu učenia už od prvých minút.

Interaktívna platforma - photo

Štúdium podľa štandardov Cambridge a CEFR

Využívame efektívne metódy Celkovej fyzickej odpovede (TPR) a Cambridgeskú komunikačnú metódu. Naši študenti na základe výsledkov absolvovania vyučovania absolvujú internú skúšku a potvrdzujú úroveň jazykových znalostí podľa medzinárodného štandardu.

Štúdium podľa štandardov Cambridge a CEFR - photo

Individuálny prístup

Individuálne hodiny s učiteľom. Berieme do úvahy vlastnosti každého dieťaťa. Vzdelávací plán vytvárame na základe osobných cieľov, záujmov a úrovne jazykových znalostí. Po každej hodine posielame spätnú väzbu učiteľa s podrobným popisom pokroku dieťaťa.

Individuálny prístup - photo

Mobilná aplikácia pre deti a rodičov

Študent bude môcť študovať angličtinu kdekoľvek, stačí mu iba telefón. Aplikácia obsahuje herné úlohy na upevnenie vzdelávacieho materiálu a precvičenie výslovnosti. Obsahuje tiež pohodlné rozhranie na plánovanie hodín a sledovanie dynamiky učenia.

Mobilná aplikácia pre deti a rodičov - photo

Medzinárodné debatné krúžky

Všetci naši študenti navštevujú tematické skupinové hodiny s rovesníkmi z rôznych krajín. Študenti sa môžu ponoriť do jazykového prostredia, precvičiť si rečové schopnosti, naučiť sa vyjadrovať a zdieľať myšlienky v angličtine.

Medzinárodné debatné krúžky - photo

Cena hodín

4 hodín
47 €
Ľahký štart
11,80 € / hodina
8 hodiny
85 €
10,60 € / hodina
12 hodiny
113 €
9,40 € / hodina
60 hodiny
417 €
Výnosné
6,90 € / hodina
 • Individuálna hodina s učiteľom
 • Hodiny 25 a 55 minút
 • Medzinárodné debatné krúžky - zadarmo
 • Platnosť hodín nevyprší

Prečo All Right?

Individuálne online hodiny - photo

Individuálne online hodiny

Vaše dieťa sa môže učiť z pohodlia vášho domova. Ušetrite čas na únavných jazdách. Online formát Vám umožňuje vytvoriť si vlastný pohodlný časový rozvrh.

Hodiny, ktoré deti milujú - photo

Hodiny, ktoré deti milujú

Počas vyučovania diskutujeme o MINECRAFTE, čítame HARRYHO POTTERA alebo vyberáme iné témy, aby vyhovovali záujmom Vášho dieťaťa, vďaka čomu bude každá hodina zábavná a dokonale prispôsobená študentovi.

Pokoj pre rodičov - photo

Pokoj pre rodičov

Vyberieme učiteľa, vytvoríme pohodlný študijný plán, pripomenieme Vám hodiny a skontrolujeme asimiláciu vedomostí.

Konverzačné cvičenia - photo

Konverzačné cvičenia

Pomáhame Vášmu dieťaťu prekonať jazykovú bariéru a rozvíjať rečové schopnosti. V každej hodine je študent vyzvaný, aby hovoril minimálne 50% času. Precvičujeme si aj konverzačnú angličtinu s rovesníkmi v malých skupinách.

Spätná väzba od rodičov

Vladislav a Valentína - photo
Vladislav a Valentína

Môjmu dieťaťu (6 rokov) sa to veľmi páči. Navštevujeme individuálne hodiny, ale aj skupinové debatné krúžky (3-6 detí naraz). Hodiny sú vedené zábavnou formou. Vysoko odporúčam.

Magdaléna a Ilonka - photo
Magdaléna a Ilonka

Som veľmi spokojná s touto školou. Moje dievčatko malo „skúšobnú“ hodinu a odvtedy sa ma každý deň pýta, či má angličtinu, pretože ju má veľmi rada. A s pani učiteľkou je veľmi spokojná a zľavy tiež potešia.

Cyril a Viktória - photo
Cyril a Viktória

Pekný deň všetkým. Veľmi sa mi páči angličtina pre deti vo vašej škole. Moje dieťa sa teší na hodiny. Veľmi sa nám páči učiteľka Julia a čakám na hodinu s mojím dieťaťom :)))

Raluca a Sara - photo
Raluca a Sara

Moja 4-ročná dcéra mala veľké obavy. Ale vďaka veľmi milej a trpezlivej učiteľke a tým, že hodiny sú také vzrušujúce, moje dieťa netrpezlivo očakáva začiatok svojej hodiny

Maja a Paulína - photo
Maja a Paulína

Hodiny s pani učiteľkou Kamilou sú zaujímavé, zábavné a veľmi nás baví sa s ňou učiť angličtinu. Učiteľka pomáha a nevadí jej hrať vzdelávacie hry

Bartoš a Joanna - photo
Bartoš a Joanna

Odporúčam študovať na škole All Right :) Môj syn miluje hodiny so svojou učiteľkou a doslova čaká na ďalšiu hneď po skončení tej poslednej! Vidím jeho vývoj a progres. Podpora je vždy k dispozícii, keď mám nejakú otázku. Odporúčam

stars 4.9 od 5

Čo sa stane na skúšobnej hodine:

AllRight.com
Objednajte si skúšobnú hodinu