arası çocuklar için çevrimiçi İngilizce

4 ila 12 yaş arası
 • Oyun odaklı dersler
 • Dersin %50'sini konuşma pratiği yapmaya ayırıyoruz
 • 28.000 çocuk bizimle İngilizce konuşmaya başladı bile!
Ücretsiz deneyin
Ortağımız EnglishDom, 12 yaşından büyük çocuklara ve yetişkinlere eğitim veriyor!
 • Yenilikçi bir dijital ders kitabıyla çalışın
 • Özel bir öğretmen gelişiminizle ilgilenir
 • Çevrimiçi İngilizce öğrenin - sizin için nerede ve ne zaman uygunsa
Daha Fazla Bilgi
EnglishDom - photo

Dersler nasıl işleniyor

İnteraktif platform

Öğrencilerin başarılı olmasını sağlamak amacıyla titizlikle tasarlanmış bir sınıf. Temalı oyunlar, ev ödevleri ve ilgi alanlarına dayalı görevler, çocuğu ilk dakikalardan itibaren öğrenme sürecine dahil eder.

İnteraktif platform - photo

Cambridge ve CEFR standartlarına göre çalışma

Total Physical Response (TPR) ve Cambridge İletişim'in etkili metotlarından yararlanıyoruz. Sınıf geçme sonuçlarına dayalı olarak, öğrencilerimiz dahili bir sınava katılır ve dil yeterlilikleri uluslararası standartlara göre onaylanır.

Cambridge ve CEFR standartlarına göre çalışma - photo

Bireysel yaklaşım

Öğretmenle birebir olarak yapılan dersler. Her çocuğun karakteristik özelliklerini dikkate alıyoruz. Kişisel hedefler, ilgi alanları ve dil yeterlilik seviyesine dayalı bir eğitim planı geliştiriyoruz. Her bir dersten sonra öğrencinin gelişimine ilişkin öğretmen görüşlerini detaylı bir şekilde gönderiyoruz.

Bireysel yaklaşım - photo

Çocuklar ve ebeveynler için mobil uygulama

Öğrenci istediği yerde İngilizce çalışabilecek, tek ihtiyacı olan şey bir telefon. Uygulama, eğitim materyalleri ve telaffuz pratiğini pekiştiren oyun görevleri içerir. Ayrıca dersleri planlama ve öğrenme dinamiklerini görüntülemeye uygun bir arayüze sahiptir.

Çocuklar ve ebeveynler için mobil uygulama - photo

Uluslararası Konuşma Kulüpleri

Bütün öğrencilerimiz farklı ülkelerden akranlarıyla temalı grup derslerine katılır. Böylece öğrenciler kendilerini dil çevresinde ifade edebilir, konuşma becerilerini geliştirir ve düşüncelerini İngilizce olarak ifade etmeyi öğrenir.

Uluslararası Konuşma Kulüpleri - photo

Derslerin maliyeti

4 dersler
₺722
Kolay başlangıç
₺180,50 / ders
8 dersler
₺1.300
₺162,50 / ders
12 dersler
₺1.734
₺144,50 / ders
60 dersler
₺6.394
Kârlı
₺106,60 / ders
 • Bir ögretmenle bireysel dersler
 • 25 ve 55 dakikalık dersler
 • Uluslararası Konuşma Kulüpleri- ücretsiz
 • Derslerin süresi dolmaz

Neden All Right?

Çevrimiçi ve birebir dersler - photo

Çevrimiçi ve birebir dersler

Çocuğunuz evinizin konforunda öğrenebilir. Bir yere gidip gelme zorunluluğundan kurtularak zaman kazanın. Çevrimiçi format ayrıca kendinize uygun bir program oluşturmanıza da olanak tanır.

Çocukların sevdiği dersler - photo

Çocukların sevdiği dersler

Derslerimizde MINECRAFT'ı tartışıyor, HARRY POTTER okuyor veya çocuğunuzun ilgi alanlarına uygun başka konular seçiyoruz. Böylece her dersin eğlenceli ve öğrenciye tam olarak uygun olmasını sağlıyoruz.

Ebeveynler için gönül rahatlığı - photo

Ebeveynler için gönül rahatlığı

Bir öğretmen seçecek, uygun bir çalışma programı oluşturacak, sizlere dersleri hatırlatacak ve bilginin özümsenmesini kontrol edeceğiz.

Konuşma pratiği - photo

Konuşma pratiği

Çocuğunuzun dil bariyerinin üstesinden gelmesine ve konuşma becerisini geliştirmesine yardımcı oluyoruz. Her derste öğrenci dersin en az %50'sinde konuşması için cesaretlendirilmektedir. Ayrıca akranlarıyla birlikte küçük gruplar halinde İngilizce pratiği yapmasını sağlıyoruz.

Ebeveyn yorumları

Vladislav ve Valentina - photo
Vladislav ve Valentina

Çocuğum (6 yaşında) bunu gerçekten seviyor. Hem bireysel derslere hem de grup sohbet kulüplerine (bir seferde 3-6 çocuk) katılıyoruz. Dersler eğlenceli bir şekilde işleniyor. Tavsiye ederim.

Gheorghe Madalina ve Gheorghe Ilinca - photo
Gheorghe Madalina ve Gheorghe Ilinca

Bu okuldan çok memnunum. Küçük kızımın bir "test" dersi vardı ve o zamandan beri her gün bana İngilizce dersi olup olmadığını soruyor çünkü gerçekten seviyor. Ve öğretmeninden çok memnun ve indirimler sevindirici.

Cyril ve Victoria - photo
Cyril ve Victoria

Hepinize iyi günler. Okulunuzda verilen çocuklar için İngilizce derslerini gerçekten seviyorum. Çocuğum dersleri dört gözle bekliyor. Öğretmen Julia'yı gerçekten seviyoruz ve çocuğumla dersi bekliyorum :)))

Raluca ve Sara - photo
Raluca ve Sara

4 yaşındaki kızım çok kaygılıydı. Ama çok nazik ve sabırlı bir öğretmen ve derslerin çok heyecanlı olması sayesinde çocuğum dersinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyor

Maja ve Paulina - photo
Maja ve Paulina

Kamila öğretmen ile dersler ilginç, eğlenceli ve onunla İngilizce öğrenmekten gerçekten zevk alıyoruz. Öğretmen eğitici oyunlar oynamaya yardım ediyor ve bunu severek yapıyor

Bartosz ve Joanna - photo
Bartosz ve Joanna

All Right School ile çalışmanızı tavsiye ederim :) Oğlum öğretmeniyle birlikte dersleri çok seviyor ve gerçekten bir sonraki ders için sabırsızlanıyor! Gelişimini ve ilerlemesini görebiliyorum. Bir sorum olduğunda her zaman destek alabiliyorum. Tavsiye ederim

stars 4.9 dan 5

Ücretsiz deneme dersinizde siz:

AllRight.com
Ücretsiz bir ders rezervasyonu yapın