- Англійська ,
- Корейська ,
- Тагальська (рідна)
Англійська , Корейська , Тагальська
- Teaches teens ,
- ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання) ,
- Розмовна Англійська ,
- Вчу дітей
Teaches teens , ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання) , Розмовна Англійська , Вчу дітей
- Англійська
Англійська
- Вчу дорослих ,
- Вчу дітей ,
- Вчу дорослих ,
- Вчу дітей ,
- Teaches teens
Вчу дорослих , Вчу дітей , Вчу дорослих , Вчу дітей , Teaches teens
Aldwin
86 Відгуки
86 Відгуки
- Англійська ,
- Тагальська (рідна) ,
- Іспанська
Англійська , Тагальська , Іспанська
- Вчу дітей ,
- Teaches teens ,
- Розмовна Англійська ,
- IELTS
Вчу дітей , Teaches teens , Розмовна Англійська , IELTS
- Англійська ,
- Тагальська (рідна)
Англійська , Тагальська
- Вчу дітей ,
- TOEFL ,
- Teaches teens ,
- Розмовна Англійська
Вчу дітей , TOEFL , Teaches teens , Розмовна Англійська
- Англійська ,
- Тагальська (рідна)
Англійська , Тагальська
- Вчу дітей ,
- Вчу дорослих ,
- Teaches teens ,
- Розмовна Англійська
Вчу дітей , Вчу дорослих , Teaches teens , Розмовна Англійська
- Англійська (рідна) ,
- Тагальська (рідна)
Англійська , Тагальська
- Розмовна Англійська ,
- TOEFL ,
- IELTS ,
- Вчу дорослих ,
- Вчу дітей ,
- High school graduation examination ,
- Teaches teens ,
- Розмовна Англійська ,
- ДПА (Державна підсумкова атестація)
Розмовна Англійська , TOEFL , IELTS , Вчу дорослих , Вчу дітей , High school graduation examination , Teaches teens , Розмовна Англійська , ДПА (Державна підсумкова атестація)
- Тагальська ,
- Англійська (рідна)
Тагальська , Англійська
- Вчу дорослих ,
- Вчу дітей ,
- Teaches teens ,
- TOEFL ,
- Розмовна Англійська ,
- Cambridge ESOL
Вчу дорослих , Вчу дітей , Teaches teens , TOEFL , Розмовна Англійська , Cambridge ESOL
- Англійська ,
- Боснійська (рідна) ,
- Сербська (рідна) ,
- Хорватська (рідна)
Англійська , Боснійська , Сербська , Хорватська
- TOEFL ,
- Вчу дітей ,
- ДПА (Державна підсумкова атестація) ,
- ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання) ,
- Eighth-grade examination (E8) ,
- High school graduation examination ,
- Abitur (DE) ,
- Дислексія ,
- РСА (Розлад спектра аутизму) ,
- СДУГ (Синдром дефіциту уваги з гіперактивностю) ,
- Teaches teens ,
- Matura (PL) ,
- Maturita (IT) ,
- National Assessment(RO)
TOEFL , Вчу дітей , ДПА (Державна підсумкова атестація) , ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання) , Eighth-grade examination (E8) , High school graduation examination , Abitur (DE) , Дислексія , РСА (Розлад спектра аутизму) , СДУГ (Синдром дефіциту уваги з гіперактивностю) , Teaches teens , Matura (PL) , Maturita (IT) , National Assessment(RO)
- Англійська ,
- Тагальська (рідна)
Англійська , Тагальська
- Вчу дітей ,
- Teaches teens
Вчу дітей , Teaches teens
- Сербська (рідна) ,
- Англійська
Сербська , Англійська
- Вчу дорослих ,
- Вчу дітей ,
- Teaches teens
Вчу дорослих , Вчу дітей , Teaches teens
Вивчайте англійську з професійними сертифікованими викладачами
Навчаючись в All Right, ви також отримаєте
600+ досвідчених вчителів
Ви точно знайдете ідеального для своєї дитини серед них
Розмовні клуби
Групові уроки з однолітками сприяють розвитку навичок спілкування.
Інтерактивні вправи
Інтерактивні вправи допомагають закріпити вивчений матеріал.
Мовний тренер Charlie
Веселе AI-лисеня Charlie навчає словам і розвиває мовлення, спілкуючись із дитиною
Не знайшли свого вчителя?
Спробуйте відфільрувати вчителів по цим категоріям
Спеціалізація вчителя
Англійська в твоєму місті
Вартість уроків
Місячна підписка
507
-
Розвиток впевненості
-
Автоплатіж раз на місяць
-
Скасування в будь-який момент
Підписка на 6 місяців
287
-
Впевнене говоріння
-
Оплата частинами
-
Автоплатіж раз на 6 місяців
-
Скасування в будь-який момент
Річна підписка
253
-
Відточування мовних навичок
-
Оплата частинами
-
Автоплатіж раз на рік
-
Скасування в будь-який момент
Підписка на 18 місяців
237
-
Відточування мовних навичок
-
Оплата частинами
-
Автоплатіж раз на 18 місяців
-
Скасування в будь-який момент
Гарантія повернення грошей протягом 28 днів!
за невикористані урокиШукаєте репетитора англійської мови онлайн? Ви знайдете його у нас!
Англійська для дітей у Львові: відкрийте світ можливостей разом з All Right
Уявіть: ваша дитина дивиться улюблений мультфільм англійською — і все розуміє! З All Right це не мрія, а реальний результат. Онлайн-репетитори англійської мови у Львові допоможуть дітям 4–18 років не просто вивчати, а закохатися в English. Ми надихаємо дітей досліджувати світ без мовних бар’єрів, даруємо впевненість і радість від кожного нового level. Кожен урок — це ще один крок до відкриття світу, де англійська — не предмет, а суперсила для майбутнього.
Інтерактивне навчання — fun і результативно
Діти не люблять нудьгу. Саме тому наші уроки — це справжня гра! Інтерактивні завдання, герої, квести, бали та челенджі. Все, щоб ваша дитина вчилася із задоволенням, а не з-під палки. Кожен урок — це новий game, новий challenge, новий крок до впевненого володіння англійською. Завдяки сучасним технологіям, навіть найскладніші теми стають простими та захопливими.
- Ігрові сценарії та захопливі завдання
- Візуальні матеріали, відео та пісні
- Рухливі паузи та творчі проекти
- Підтримка цікавості через улюблені теми дітей
Персоналізований підхід: навчання через інтереси дитини
Ми знаємо, як важливо, щоб дитині було цікаво. Тому кожен репетитор All Right підбирає теми та вправи за інтересами учня: Minecraft, Disney, тварини, спорт, наука. Ваша дитина не просто вивчає слова — вона говорить про те, що їй дійсно подобається. Саме так народжується справжня love to learn! Персоналізація — ключ до мотивації та швидкого прогресу.
- Врахування улюблених ігор, мультфільмів, хобі
- Побудова уроків навколо реальних інтересів
- Можливість змінювати теми разом із ростом дитини
Гейміфікована платформа з AI: навчання нового покоління
All Right — це не просто онлайн-уроки. Це сучасна гейміфікована платформа з вбудованим AI. Ваша дитина отримує бали, відкриває нових героїв, проходить квести й бачить свій прогрес у реальному часі. А ви, як батьки, завжди можете переглянути досягнення та результати. Навчання стає грою, а кожен успіх — перемогою!
- Миттєвий зворотний зв’язок від платформи
- Персональні рекомендації для кожного учня
- Додаток для смартфона — навчання завжди під рукою
- Вбудовані челенджі та мотиваційні нагороди
Сертифіковані викладачі з підходом до дітей
Усі наші репетитори проходять ретельний відбір і навчання. Вони не просто знають англійську — вони вміють знаходити підхід до кожної дитини. Викладачі All Right підтримують, мотивують, надихають і допомагають подолати страх помилок. Уроки проходять у дружній, невимушеній атмосфері, де кожна дитина відчуває себе впевнено. Вчителі використовують сучасні методики, розуміють особливості віку та завжди на боці дитини.
- Сертифікати Cambridge, TESOL, TEFL
- Досвід роботи з дітьми різного віку
- Підтримка дітей із особливими освітніми потребами
- Відео-привітання для знайомства та адаптації
Методика Cambridge YLE — міжнародний стандарт якості
Ми навчаємо за методикою Cambridge YLE, яка адаптована для дітей різного віку та рівня. Це означає, що ваша дитина поступово розвиває всі мовні навички: говоріння, слухання, читання, письмо. Прогрес відстежується персонально, а результати — прозорі для батьків і дітей. Підготовка до міжнародних іспитів відкриває двері до навчання та подорожей у майбутньому.
- Підготовка до Cambridge YLE (Starters, Movers, Flyers)
- Можливість скласти іспит онлайн
- Видимий прогрес після кожного модуля
- Звіти для батьків після кожного етапу
Гнучкий графік і мобільний додаток: навчання підлаштовується під вас
Життя у Львові динамічне, тому ми пропонуємо гнучкий розклад занять. Ви обираєте зручний час і дні для уроків. Можна займатися вдома, у дорозі, на канікулах — головне, щоб було бажання. Всі уроки доступні через мобільний додаток All Right — навчання завжди поруч, навіть у подорожі. Змінити час чи день — просто у кілька кліків!
- Ранкові, денні та вечірні слоти
- Легке перенесення занять у додатку
- Доступ до матеріалів 24/7
International Speaking Clubs — практика з дітьми з усього світу
Мрієте, щоб ваша дитина не боялася говорити англійською? Запрошуємо до International Speaking Clubs! Це унікальна можливість спілкуватися з однолітками з різних країн, брати участь у тематичних іграх, дебатах, творчих майстер-класах. Діти вчаться не лише мові, а й культурній різноманітності, впевненості у собі та відкритості до світу. Ваша дитина відчує, що англійська — це міст до нових друзів і пригод.
- Щотижневі зустрічі онлайн
- Теми, що цікаві дітям: фільми, подорожі, наука, спорт
- Підтримка викладача під час спілкування
Прогрес, який бачать і діти, і батьки
Ваша дитина отримує досягнення, переходить на нові рівні, а ви бачите реальні результати у зручному кабінеті. Ми замінюємо тиск — на підтримку, рутину — на цікавість, страх — на впевненість. Кожен маленький успіх — це ще один крок до великого майбутнього без мовних обмежень. Ви завжди в курсі: які теми пройдено, які навички вдосконалено, які цілі досягнуто.
- Регулярні звіти про прогрес
- Мотиваційні нагороди для дітей
- Персональні рекомендації для подальшого розвитку
Зробіть перший крок — безкоштовний урок у Львові
Подаруйте дитині суперсилу — вільну англійську! Оберіть свого репетитора англійської мови у Львові та запишіться на безкоштовний пробний урок. Дайте дитині шанс полюбити англійську, відкрити нові можливості та впевнено крокувати у світ без меж. Пропозиція діє до неділі — не відкладайте на потім!
All Right — школа, де діти люблять вчитися. Долучайтеся!

Структура програми (Курси, рівні, CEFR)
- Чи допомагає школа All Right підготуватися до іспитів?
- Ви допомагаєте готуватися до Cambridge YLE?
- Що таке CEFR?
- Що таке курс?
- Як розвиваються speaking/listening/reading/writing у дітей онлайн?
- Як будується повторення і закріплення матеріалу?
- Що входить у поняття “курс” і чому це 72 уроки?
- Скільки уроків зазвичай займає один рівень?
- Що таке Starter / Mover / Flyer і кому вони підходять?
- Як часто оновлюються завдання/контент (що робити, якщо стало нудно)?
Відстеження прогресу та рівні
- Як можна виміряти прогрес дитини без стресу чи тестів?
- Як зрозуміти, коли час перейти на новий рівень?
- Скільки часу потрібно дитині, щоб досягти прогресу?
- Які “червоні прапорці” в навчанні дитини онлайн?
- Як зрозуміти, що пора підвищувати рівень?
- Як вимірювати прогрес дитини без стресу і тестів?
- Як підготувати дитину до шкільних контрольних з англійської?
- Що робити, якщо дитина застрягла на одному рівні?
- Чи можна прискоритися і пройти рівень швидше?
- Як обрати ціль: розмовний чи шкільна програма?
__MESSAGE__













