Akcja: 10 lekcji za przyjaźń!

Akcja „10 lekcji za przyjaźń” w AllRight.com potrwa od 5 września do 1 października 2020 r. Zapraszamy do udziału wszystkich naszych uczniów! Podsumowanie wyników i wskazanie zwycięzcy nastąpi 2 października 2020 r.

Aby zostać uczestnikiem akcji, należy wysłać link lub promokod osobie, która nie jest jeszcze uczniem naszej szkoły w czasie trwania akcji.

  • Zwycięzcą zostanie osoba, która zaprosi największą ilość nowych uczniów. Nowy uczeń to użytkownik, który wcześniej nie uczył się w naszej szkole (nie odbył ani jednej lekcji), a po otrzymaniu zaproszenia wykupił pakiet zajęć.
  • Ważne: aby wziąć udział w akcji, wszystkie zaproszone osoby muszą zarejestrować się za pomocą linku lub promokodu w dniach 5 września – 1 października. Do 25 września włącznie należy wziąć udział w lekcji próbnej i zakupić pakiet zajęć.

Przykład 1: uczeń zaprosił znajomego 5 września, przyjaciel zarejestrował się w AllRight.com 8 września, lekcję próbną odbył 10 września i opłacił pakiet zajęć 25 września. Ten uczeń bierze udział w akcji.
Przykład 2: uczeń zaprosił znajomego 5 września, przyjaciel zarejestrował się w AllRight.com 8 września, lekcję próbną odbył 10 września i opłacił pakiet zajęć 26 września. Ten uczeń nie bierze udziału w akcji.

Osobisty link lub promokod znajduje się na profilu ucznia na stronie AllRight.com w zakładce “Zaproś swoich znajomych” (zerknijcie na zrzut ekranu).

Ważne: aby wejść w zakładkę “Zaproś swoich znajomych” musisz najpierw zalogować się na swoje konto. W zakładce “Zaproś swoich znajomych” skopiuj promokod lub link i wyślij go do jak największej liczby znajomych (zerknijcie na zrzut ekranu).

  • Za każdą zaproszoną osobę, która zostanie uczniem naszej szkoły (zakupi pakiet lekcji) otrzymacie 2 darmowe lekcje, co więcej nowi uczniowie również je otrzymają! Znajdziecie je na swoim koncie:) Zwycięzca akcji otrzyma dodatkowo 10 lekcji indywidualnych!
  • Wszyscy uczestnicy akcji, bez względu na liczbę zaproszonych znajomych, otrzymają dwie lekcje za każdego zaproszonego przez siebie ucznia, również po zakończeniu naszej akcji.
  • Wszystkie opłaty dokonane z wykorzystaniem linku lub promokodu, będą widoczne w zakładce “Zaproś swoich znajomych”. Po dokonaniu opłaty uczestnik akcji otrzyma powiadomienie sms lub email. W czasie akcji organizator wysyła uczestnikom dodatkowe wiadomości sms z rankingiem uczestników.
  • Udział w akcji oznacza zgodę na wszystkie jej warunki.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami! +48-22-602-25-13 lub pomoc@allright.com

Zapisz się na
bezpłatną lekcję

Zarejestruj się

Pomóż dziecku uczyć się angielskiego

Zapisz się, aby poznawać sekrety języka w formie mailowej od AllRight.
Będziesz dostawać lifehacki, tematyczne
słowniczki i zasady językowe w przystępnym dla dzieci formacie.